Yurtdışı Üniversiteler

MALTA ÜNİVERSİTESİ
Malta Üniversitesi Neden Uluslararası Öğrenciler Malta Üniversitesinde Öğrenim Görmeyi Tercih Ediyor ?

Malta Üniversitesi şimdilerde dünya çapında 80 ulustan gelen uluslararası öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır.

AMERİKA ÜNİVERSİTELERİ
Amerika Üniversitesi
ABD'de dünyanın en iyi üniversitelerinde eğitim almak ve daha parlak bir geleceğe sahip olmak istemezmisiniz. Eğitim dili ingilizce olan, akreditasyonu dünya üzerinde kabul görmüş üniversiteler ön lisans, lisans yada yüksek lisans eğitimi alabilirsiniz. Amerika'da özel ve devlet olmak üzere toplam 4000 civarında üniversite vardır.

Amerika'da üniversite eğitiminin kabul şartları nelerdir? TOEFL Sınavına girmek zorunlu mudur? SAT, GMAT yada GRE sınavları nedir? Bu sınavları almak zorunlu mudur? College eğitiminin Türkiye'deki denkliği nedir? Kolejlerden üniversiteye geçiş mümkün müdür? Tüm bu soruların cevabını ofislerimizden öğrenebilirsiniz.

KANADA ÜNİVERSİTELERİ
Kanada Queen Üniversitesi Eğitim sistemi açısından mükemmel olan Kanada' da lisans eğitimi almak kariyeriniz için atacağınız en doğru adımdır. Kanada'da üniversite eğitimi 4 seneliktir ve bu 4 senelik lisans eğitimini tamamladıktan sonra ülkenize hem mükemmel bir dil seviyesine sahip olarak hem de Kanada' da yaşamanın size sunacağı çeşitli fırsatları değerlendirip, ufkunu genişletmiş biri olarak dönmeye ne dersiniz?

Ayrıca, üniversite eğitiminizi alırken bir yandan da çeşitli çalışma imkanlarından faydalanmak istiyorsanız, detaylı bilgi için lütfen ofislerimize başvurunuz.

İNGİLTERE ÜNİVERSİTELERİ
İngiltere Oxford Üniversitesi Üniversite eğitiminizi yurtdışında eğitim dili İngilizce olan dünyanın ve Türkiye' nin tanıdığı okullarda almak istemez misiniz? İngiltere size Lisans, yüksek lisans eğitimi için geniş bölüm seçeneği ve kaliteli eğitim sunacak. İngiltere' de dil eğitiminizi tamamladığınızda başta Türkiye' de olmak üzere güzel bir kariyer fırsatı yakalayabileceksiniz.

Ayrıca, İngiltere'de Üniversite eğitimi diğer ülkelere göre daha kısadır. Hemen hemen bütün ülkelerde 4 sene olan üniversite eğitimini, İngiltere' de 1 sene foundation (hazırlık) eğitimi ve 3 sene lisans eğitimi alarak tamamlayabilirsiniz.